معرفی کارخانه رهنما

در صنعت تولید گیربکس ایران محصولات برند رهنما همیشه پیشتاز و یکی از مهمترین گزینه های انتخاب صاحبان صنایع مختلف بوده است. این نه تنها به دلیل قابلیت اطمینان بالای محصولات، بلکه به دلیل کیفیت غیر قابل رقابت محصولات ما بوده است. در طول 31 سال گذشته این کارخانه به عنوان تولید کننده گیربکس صنعتی استانداردهای جدیدی در صنعت تولید گیربکس ایران به وجود آورده است که از آن جمله می توان به دقت بسیار بالا در سطوح پرداخت، ایجاد چرخدنده ها با مدول خاص و نیز تولید انواع گیربکس های سفارشی نام برد.

ارتباط خوب با مشتریان منتج به تبدیل آنها به شرکای تجاری کارخانه شده است به نحوی که تا کنون شمار زیادی از گیربکس های رهنما درصنایع کلیدی کشور همانند صنایع پتروشیمی ، نفت و گاز، پالایشگاه ها، کارخانه های سیمان، فولاد و دیگرصنایع مورد استفاده قرارگرفته اند که در قسمت پیشینه همکاری به برخی از بزرگانی که افتخار همکاری با آنها را داشته ایم اشاره شده است.

توجه به مشتریان و تامین رضایت آنها به منظور اعتمادسازی به محصولات صنعتی داخلی، تاکید بر کیفیت ممتاز محصولات، استفاده از مواد اولیه با کیفیت بسیار بالا، کنترل نهای محصول، خدمات پس از فروش، تولید در تنوع بسیار زیاد(حدود بیست هزار نوع از محصولات روتین و خاص، بر اساس سفارش مشتریان) و تحویل به موقع محصول در زمان اعلام شده از ویژگیهای این کارخانه می باشد که مو جب مزیت رقابتی پایدار شده است.

بکارگیری گیربکس های رهنما تضمین کننده بهره وری تولید، کارایی در مصرف انرژی و قابلیت اطمینان بسیار بالا، محیطی کم صدا و عمر طولانی دستگاه شما خواهد بود.


محیطی کم صدا

کارایی در مصرف انرژی

بهره وری تولید

عمر طولانی دستگاه

قابلیت اطمینان بالا